Přijeli nám zahrát Katka a Dalibor Štruncovi

Štruncovi

a na předhodovou besedu přišli přátelé z blízka i z daleka.Počasí vypadalo celý den na déšť, tak jsme si sedali na dvoře Žandovského mlýna hlavně pod střechu.

Beseda 17. 9. 2016

Beseda 17. 9. 2016

Beseda 17. 9. 2016

A pro koho byla ta kytka?

Pro svatého Václava ty květiny určeny nebyly, ačkoliv právě k jeho oslavě jsou v září na Skaličce hody a on byl letos s námi, aspoň na obrázku, který máme ve mlýně od Jitky:

obrázek svatého Václava malovaný na skleTy kytice byly skutečně nádherné:

Beseda 17. 9. 2016 Beseda 17. 9. 2016Netradiční dárek věnoval Tonda: text své přenášky na mezinárodní konferenci. Hledání energie pro budoucnost; do mlýna se takové téma nepochybně hodí.

Beseda 17. 9. 2016Obrázek na skle s čajovou konvicí, která se na nás na dvoře dál usmívala, i když už hosté odešli; to je dárek od Libušky:

Beseda 17. 9. 2016Dárků opravdu nebylo málo - všechny udělaly velikou radost:

dárkyJestli se Vám sousedské odpoledne líbilo, přijďte zas. A že ještě nevíte, komu se gratulovalo? Pan otec má v září narozeniny. Letošní byly hodně kulaté. Udělali jsme pár fotek pro vzpomínku a máme prostě radost. Přejeme ji upřímně i Vám.

Pan otec

DÍK PATŘÍ VŠEM, KDO JSTE SE NA TOM KRÁSNÉM ODPOLEDNI PODÍLELI!! KÉŽ SE ZASE PŘÍŠTÍ ROK VE ZDRAVÍ SHLEDÁME! A JESTLI JSTE LETOS NEPŘIŠLI, TAK SNAD JINDY. BUDE NÁS TO TĚŠIT.

Skalička, září 2016